czwartek, 1 grudnia 2016

Dlaczego warto wybrać korektę nosa kwasem hialuronowym?

Kwas hialuronowy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które boją się tradycyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Pozwala na natychmiastową zmianę w wyglądzie bez ingerencji skalpela, narkozy i długiego okresu rekonwalescencji.



Przed zabiegiem korekty nosa kwasem hialuronowym


Zabieg korekty nosa kwasem hialuronowym kierowany jest do wszystkich osób, którym z powodu wyglądu nosa towarzyszą kompleksy i złe samopoczucie. Najczęstszą przyczyną jest występowanie garba, skrzywienie, nieproporcjonalnie duży czubek nosa, zbyt mały lub zbyt mocno uniesiony nos.
Mimo że zabieg nie należy do inwazyjnych istnieją przeciwwskazania, które należy wziąć pod uwagę umawiając się na zabieg. Warto zacząć od wieku, minimalnym progiem jest 18 rok życia, poniżej wskazanego wieku nie zaleca się ingerencji w zmarszczki. Innymi przeciwwskazaniami są : zabiegi wykonywane w miejscu wstrzyknięcia kwasu hialuronowego, niektóre leki, obniżona odporność oraz występujący trądzik.

Po zabiegu korekty nosa kwasem hialuronowym


Rekonwalescencja po zabiegu trwa od kilku dni do kilku tygodni, jednakże efekty korekty nosa kwasem hialuronowym są widoczne niemalże od razu. Ważne jest aby w pierwszym tygodniu po zabiegu należy unikać aktywności fizycznej, obchodzić się delikatnie z miejscem zabiegu, nie naciskać go ani nie narażać na zimno oraz gorąco. Co więcej w pierwszych dniach należy całkowicie zrezygnować z makijażu.

Informacje końcowe


Efekt po zabiegu utrzymuje się w zależności od ilości i głębokości wstrzykniętego kwasu, najczęściej jednak okres po którym należy powtórzyć zabieg wynosi 4-12 miesięcy. 
Po więcej szczegółowych informacji zapraszam tutaj: http://zaufanekliniki.pl/korekcja-nosa-kwasem-hialuronowym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz